Cart

TEAM

Här är teamet som jobbar på Tell Me More. Ett gäng som tror på att samarbetsvilja, kunskap och lycka är tre viktiga framgångsfaktorer. Tyvärr har vi inga lediga tjänster just nu, men du är alltid välkommen att skicka en spontanansökan till work@tellmemore.se.
Vill du få ett e-mail när vi har en ny ledig tjänst? Anmäl dig här så kommer vi att hålla dig uppdaterad. 


Marcus Eliasson
Partner & Business Manager
Marcus@tellmemore.se

AnnaLena Jönsson
Partner & Creative Director
Annalena@tellmemore.se

Hanna Berglund
Purchase, Logistic & Web Coordinator
Production@tellmemore.se

Caroline Ulkner
Store Manager
Store@tellmemore.se 

Frida Lovén
Sales Manager
Sales@tellmemore.se

Maja Bergstrand
Sales & Financial Coordinator
Finance
@tellmemore.se

 Julia Wahlberg
E-commerce & Digital Marketing Coordinator
Julia.wahlberg@tellmemore.se

 

Helena Strauss
Styling & Photo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alicia Hällström
Retails Salesworker 
store@tellmemore.se

Louise Hofvenschiöld
Purchase, Logistic & Web Coordinator
On parental leave

Josefine Johansson
Operations Manager
On parental leave

 

 

Shop